Home » Business, Trends

Recessie? Hoe gaat het met de vacatures? (deel 3)

Geschreven door Remko Zuiderwijk (Liones) op vrijdag 9 januari 2009Geen reactie
Recessie? Hoe gaat het met de vacatures? (deel 3)

Mijn excuses voor de wat latere posting dan jullie gewend zijn. Normaal gesproken is de maandag mijn moment om te kijken naar de stand van zaken, echter door een ziekenhuisbezoek is daar nu wat vertraging in gekomen. Desondanks heb ik maandag nog wel de huidige aantallen vacatures genoteerd.

Wederom zijn er alleen maar grote rode cijfers te noteren. Zo verloren de grote jongens (Intermediair, Werk.nl en Nationale Vacaturebank) bij elkaar meer dan 6.000 vacatures. Desondanks zijn het de niche sites die percentueel de grootste verliezen leden.

Maar zoals we vorige week al schreven, de kerstvakantie zal een vertekend beeld geven. Als er al een conclusie te trekken is, dan is dat dat er weinig recruiters aan het werk waren in week 1 (cijfers worden immers altijd op maandag verzameld).

Groene cijfers?
Mijn hoop is dus gevestigd op de cijfers van aanstaande maandag. Dan kunnen we namelijk stellen dat heel werkend Nederland weer op zijn plek zit, en dat het feit dat er twee weken ‘niet’ gewerkt is, weer ingehaald zou moeten zijn. Zijn er komende maandag dus geen ‘plussen’, dan zou ik me persoonlijk zorgen gaan maken.

Klik hier voor alle artikelen uit de serie ‘Recessie? Hoe gaat het met de vacatures?

Gerelateerde berichten:

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Hyves
  • NuJIJ
  • email
  • Print

Trefwoorden: , , , , , , , , , , , , , ,

Remko Zuiderwijk is tegenwoordig Operationeel Manager bij Liones. Maar naast deze functie is er een liefde voor online projecten die komt uit zijn vorige functie als Projectmanager/Consultant. Vooral op gebieden als conceptontwikkeling, verdienmodellen, social media en usabillity adviseert hij nog dagelijks klanten. Tot slot is hij een van de initiatiefnemers van het weblog Publishr.nl. Vragen? Neem gerust contact op via mijn LinkedIn of mijn Google Profiel
Bekijk meer berichten van Remko Zuiderwijk

Laat een reactie achter!

Voeg je reactie toe of maak een trackback vanaf je eigen site.

U kunt gebruik maken van de volgende tags:
<a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Deze website maakt gebruik van Gravatar avatars. Voor uw eigen Gravatar avatar kunt u registreren op Gravatar.