Home » Techniek, Video

Een boek op de iPad, hoe ziet dat eruit?

Geschreven door Hugo Louter (ContentKings) op woensdag 3 maart 2010Een reactie

Bij de lancering van Apple’s iPad ging er veel aandacht uit naar de wijze waarop kranten (de New York Times) en tijdschriften (Wired) gebruik gaan maken van dit apparaat. Deze week presenteerde tijdschriftuitgever Condé Nast een lijst met titels die men zal presenteren op de iPad. Maar wat is de stand van zaken in boekenland? Hoe ziet een boek er op de iPad eigenlijk uit wanneer men gebruik maakt van audio en video? Penguin-CEO John Makinson gaf deze week een sneak preview. In het filmpje passeren onder meer kinderboeken en reisgidsen de revue.

Gerelateerde berichten:

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Hyves
  • NuJIJ
  • email
  • Print

Trefwoorden: , , , ,

Hugo Louter is webredacteur/contentspecialist bij ContentKings. Hij houdt zich bezig met schrijven voor internet en benadrukt dagelijks het belang van content voor online communicatie. Eerder was hij verantwoordelijk voor de contentgerelateerde werkzaamheden bij Liones, internetbureau voor uitgevers.
Bekijk meer berichten van Hugo Louter

Een reactie »

Laat een reactie achter!

Voeg je reactie toe of maak een trackback vanaf je eigen site.

U kunt gebruik maken van de volgende tags:
<a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Deze website maakt gebruik van Gravatar avatars. Voor uw eigen Gravatar avatar kunt u registreren op Gravatar.