Home » Congres

Branded Content 2010: ‘aandacht zonder schreeuwen’

Geschreven door Taeke Kuyvenhoven (Liones) op vrijdag 11 juni 2010Geen reactie
Branded Content 2010: ‘aandacht zonder schreeuwen’

Op 23 en 24 juni organiseert Broadcast Press voor de vijfde keer het Branded Content Congres. Een interessant congres voor uitgevers, in een tijd waarin adverteerders steeds vaker het heft in eigen hand nemen en de uitgever (online) ’passeren’.

Een mooi voorbeeld van deze ‘trend’ is Yunomi.nl van Unilever. Een site die niet zou misstaan binnen het portfolio van een uitgever die zich richt op de betreffende doelgroep, vrouwen.

En wat te denken van dit weblog en bijbehorend magazine. Met Publishr.nl proberen wij (Liones) onze doelgroep, uitgeverijen en mediabedrijven, te bereiken, te boeien en te binden. Waar dat in het pre-internet tijdperk vrijwel ondoenlijk was, zonder tussenkomst van een uitgever, blijkt dat vandaag de dag een aantrekkelijke methode.   

Voor uitgevers die geen actie ondernemen kan branded content een bedreiging vormen. Het levert evenwel ook veel kansen voor uitgevers. Tijdens het congres komt o.a. Maureen Belderink, adjunct hoofdredacteur van Libelle, aan het woord over het spanningsveld tussen redactie en commercie en hoe zij daar in de praktijk succesvol vorm aan geven.

Mocht u de tijd niet kunnen vinden, Publishr.nl doet verslag van Branded Content 2010.

Gerelateerde berichten:

    None Found

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Hyves
  • NuJIJ
  • email
  • Print

Trefwoorden: , , , ,

Taeke Kuyvenhoven is creatief directeur bij Liones en helpt opdrachtgevers bij het bepalen van hun content strategie. Hij geeft advies en trainingen over content marketing en (online) verdienmodellen.
Bekijk meer berichten van Taeke Kuyvenhoven

Laat een reactie achter!

Voeg je reactie toe of maak een trackback vanaf je eigen site.

U kunt gebruik maken van de volgende tags:
<a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Deze website maakt gebruik van Gravatar avatars. Voor uw eigen Gravatar avatar kunt u registreren op Gravatar.